Уміти відрізнити правду від брехні в нинішньому світі – навичка вкрай необхідна, адже ми з вами живемо в часи справжнісінької навали різноманітної інформації. Вона сиплеться на нас практично з усіх шпарин. А в час війни медіаграмотність необхідна – без жодних перебільшень – для захисту свого життя. Адже підлий і підступний ворог веде проти нас війну не лише на полі бою, він намагається вразити нас в інформаційному просторі.
Медіаграмотність — саме та навичка, що може убезпечити нас від цих негативних впливів. З перших днів повномасштабного вторгнення українці проявили надзвичайну стійкість і виступили єдиним інформаційним фронтом проти держави-агресора. Проте ми відточуємо свою майстерність відбивати ворожу пропаганду та дезінформацію, а ворог так само вдосконалює свої методи. Саме тому надзвичайно важливо постійно прокачувати свої навички – щоб бути в курсі всього нового.
У нашому закладі освіти почалася серія тренінгів та занять : ” Не потони в інформаційному потоці”
![](https://school1.irpinosvita.gov.ua/wp-content/uploads/sites/5/2024/02/изображение_viber_2024-01-26_13-36-27-542-576x1024.jpg)
![](https://school1.irpinosvita.gov.ua/wp-content/uploads/sites/5/2024/02/изображение_viber_2024-01-26_13-36-28-092-576x1024.jpg)
![](https://school1.irpinosvita.gov.ua/wp-content/uploads/sites/5/2024/02/изображение_viber_2024-01-26_13-36-28-688-576x1024.jpg)