27 січня вшановуємо пам’ять жертв Голокосту – однієї з найжахливіших трагедій в українській історії.

У нашому закладі освіти був проведений цикл заходів по вшануванню пам’яті загиблих під час Голокосту.

Класні керівники молодших класів познайомили школярів з поняттям «Голокост» та з історією його виникнення. Для учнів 5-7 класів проведені години спілкування «Голокост – лихо століття».

З метою поглиблення знань з історії України для учнів 8-11 кл. вчителями історії проведений урок-реквієм «Пробачити можна… забути неможливо …». Учні переглянули документальний фільм «Освенцим – табір смерті». Діти на уроці не тільки згадали жертв людиноненависницької політики, а й засвідчили прагнення до боротьби з антисемітизмом, расизмом та всіма іншими формами нетерпимості, які можуть призвести до цілеспрямованого насилля щодо окремої групи людей.

Учні школи вшанували пам’ять жертв Голокосту хвилиною мовчання «Скорботна свічка пам’яті святої».

У День скорботи і пам’яті ми приєднуємося до загальної печалі і співчуваємо великій втраті, ім’я якої – Голокост.