Найсучасніші інтерактивні пристрої, зокрема мультимедійні комплекси з інтерактивним сенсором CamTouch, наразі ефективно запроваджуються в освітньому процесі нашого закладу освіти. 18 лютого 2021 року  у Ірпінській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №17 відбулася чергова зустріч розробників інноваційного український стартапу  Camtouch LS180-1  та  вчителів нашої школи, які використовують це та інше інтерактивне обладнання. Наразі учасники зосередились на практичних аспектах застосування можливостей обладнання при викладанні різних навчальних предметів. Всі навчальні кабінети укомплектовані необхідним обладнанням та інтерактивними мультимедійними комплексами.  Учні та вчителі закладу освіти варті того, щоб найсучасніші та найефективніші інноваційні розробки міжнародного рівня використовувались в освітньому процесі  закладу освіти.