– Сьогодні ми з вами поговоримо про дружбу. Чи потрібна вона людині? – запитала у дітей 1-Б класу вчитель Ірина Володимирівна під час виховної години.

Багато хлопчиків і дівчаток легко знаходять собі друзів. Вони люблять спілкуватися, їм подобається знайомитися з новими людьми. Але є діти, яким важко знайти собі справжнього друга. Є й такі, що зовсім не вміють товаришувати. Сподіваюсь наша сьогоднішня розмова допоможе вам навчитися дружити.

Нехай дружба буде вашим найціннішим скарбом. Бережіть її, щоб ніякі проблеми чи негаразди не змогли її зломити. Я бажаю кожному з вас знайти справжнього друга, а якщо маєте такого, то дорожіть вашою дружбою – з такими побажаннями звенулася до своїх маленьких пташенят Ірина Володимирвна.