Тетяно Миколаївно, учні та батьки 4-А класу вітають Вас із закінченням цього цікавого і унікального навчально року. Ми Вам дякує за Вашу дуже нелегку працю, за терпіння, теплоту і доброту до наших дітей, за те, що наші діти хотіли йти до школи, за всі цікаві свята в класі. Ви найкраща Перша ВЧИТЕЛЬКА для наших дітей. Беззахисні, розгублені, маленькі колись уперше ми прийшли до школи. Ви нас зустріли, наче рідна ненька, і ми Вас не забудемо ніколи! Ви стільки діточок добром зігріли, пораду дали, вислухавши вчасно. Від бід, нещасть зуміли захистити, забувши про турботи власні. Ви нас навчали грамоти, науки, як стати чесною, порядною людиноюІ шанувати власную родину, любити край свій, рідну Батьківщину! Моя учителько, привітна, мила, щира,турботлива, уважна, принципова, великодушна, лагідна та справедлива, Вас називають – вчителька від Бога! Ми Вам також бажаємо всього найкращого. Гарно відпочити літом:) Бажаємо Вам залишатися завжди собою, не відступати від своїх принципів і цінностей. Нехай Ваша праця приносить радість дітям! Ми Вам дуже Дякуємо!!!