Мотиваційна зустріч з легендою українського футболу, нині тренером юнацької збірної – України U-16 – Сергієм Нагорняком!
Бенефіціари Ірпінської Соціально-спортивної школи Фонду Реал Мадрид з нетерпінням чекали на приїзд Сергія. Зустріч відбулася у навчальному центрі Соцільно-спортивної школи у форматі бесіди за чашкою чаю. В ході бесіди діти цікавились і особистими досягненнями Сергія та зусиллями, докладеними ним для цього, і на чому зосередитись самим аби досягти успіху у професійному футболі. Говорили і про успіх взагалі у будь-якій справі. Акценти, зроблені Сергієм, – це наполеглива праця та самодисципліна. Не могли не згадати улюблених футболістів, обмінялися враженнями про команди та зірок світового і вітчизняного футболу. А на згадку про зустріч футболіст отримав мішечок натхнення із щирими побажаннями від дітей.
Діти отримали не тільки відповіді на свої питання, а й неймовірний заряд мотивації для особистих досягнень і перемог!