Зима — чудова, світла, велична пора року. З першими сніжинками, з криком птахів, що відлітають в теплі краї, вступає зима в свої права. Скільки неймовірних емоцій, радості та щастя вона приносить дітям і дорослим!

Неймовірний хоровод сніжинок, біле снігове покривало, одягнені в сніжні наряди дерева, прозорий лід річок і озер — тільки взимку можна милуватися і захоплюватися такою красою.

Зима — по-справжньому чарівна й казкова пора року, яка дарує багато чудес, відкриттів і звершень.

Нам подобається справжня зима, коли мороз і сніг навкруги. Ось тоді в нас завжди піднесений настрій, хочеться сміятися, радіти, вийти на вулицю, прогулятися по морозу, вдихнути свіжого, морозного повітря, виставити долоньки та побачити на них, як м’яко й плавно, немов маленька балерина, лягає пухнаста сніжинка.

Ось такі сніжинки і створювали учні на гуртку “Петриківський розпис”.