Наші учні разом із вчителями прийняли участь у ІІ Всеукраїнському конкурсі дитячої творчості “Чарівна осінь”.

Основна мета конкурсу – створення умов для духовного і культурного розвитку дітей, розкриття творчого потенціалу дітей та молоді, виховання художньо-естетичних смаків, популяризація різних видів творчої діяльності, сприяння збереженню національного мистецтва серед дітей та молоді, виявлення та розкриття молодих талантів. Вітаємо переможців ІІ Всеукраїнського конкурсу та вчителів-наставників Бродецьку Ірину Володимирівну, Клименко Ірину Олександрівну, Демковець Марію Олександрівну. Номінація ” Власні вірші”: Кузьміч Поліна, учениця 5- А класу .

Диплом І ступеня,

Волянський Юрій, учень 5-В класу – Диплом ІІ ступеня. Номінація “Читання вірша”

Струк Мирослава, учениця 1-Д класу – Диплом І ступеня,

Клименко Софія,учениця 5-А класу – Диплом І ступеня, Муха Богдан, учень 5-А класу – Диплом ІІ ступеня, Іванова Альона, учениця 5-В класу – Диплом ІІ ступеня, Поштар Марія, учениця 5-В класу – Диплом ІІ ступеня. Номінація “Малюнок”: Міхальова Олена, учениця 7-В класу – Диплом І ступеня, Пузік Вадим, учень 7-Б класу – Диплом ІІ ступеня, Мар’євська Мілана, учениця 7-В класу -Диплом ІІ ступеня. Бажаємо учням і вчителям творчих злетів та подальших перемог.