![](https://school1.irpinosvita.gov.ua/wp-content/uploads/sites/5/2024/01/409001957_6938489456217505_7402746856043372856_n.jpg)
Дякуємо дітям, батькам, вчителям за зібрані теплі речі та смаколики для наших військових. Сьогодні вони відправилися за призначенням через БО” Україна-перезавантаження” , ” Берегині з Ірпеня”, ” Вільні люди Ірпеня”.
Слава Україні!
![](https://school1.irpinosvita.gov.ua/wp-content/uploads/sites/5/2024/01/408872538_6938489729550811_6279024072686410224_n-1024x769.jpg)
![](https://school1.irpinosvita.gov.ua/wp-content/uploads/sites/5/2024/01/408987229_6938489829550801_1176412230628644860_n-1024x768.jpg)
![](https://school1.irpinosvita.gov.ua/wp-content/uploads/sites/5/2024/01/408997598_6938489582884159_8095829551309955231_n-1024x577.jpg)
Дякуємо дітям, батькам, вчителям за зібрані теплі речі та смаколики для наших військових. Сьогодні вони відправилися за призначенням через БО” Україна-перезавантаження” , ” Берегині з Ірпеня”, ” Вільні люди Ірпеня”.
Слава Україні!