![](https://school1.irpinosvita.gov.ua/wp-content/uploads/sites/5/2023/12/Без-названия-3.jpg)
Голодомор — це геноцид української нації, вчинений в 1932–1933 роках. Він був скоєний керівництвом Радянського Союзу, щоб упокорити українців, остаточно ліквідувати український спротив режиму та спроби побудови самостійної, незалежної від москви Української Держави.У 2023 році, у 90-ту річницю Голодомору 1932-1933 років українці згадують всіх невинних жертв злочинного режиму.
Щороку у четверту суботу листопада Україна вшановує пам’ять жертв Голодомору 1932–1933 років і масових штучних голодів 1921–1923 і 1946–1947 років.
Цього року ми вдруге вшановуватимемо жертв сталінського геноциду в умовах повномасштабної війни, яка супроводжується геноцидними діями росії проти українців. Згадайте про мільйони людських життів, які Україна втратила внаслідок Голодомору і масових штучних голодів. Запаліть свічку пам’яті у своєму вікні на знак скорботи за загиблими та віри в перемогу України”
Сьогодні в ліцеї були проведені хвилинки спілкування, діти переглядали стрічки ” Голодний дух” та ” Бабусю розкажи про Голодомор” , вшановували пам’ять загиблих хвилиною мовчання та акцією” Свічка пам’яті”.
![](https://school1.irpinosvita.gov.ua/wp-content/uploads/sites/5/2023/12/405095073_6888047944594990_7790886310830775570_n-577x1024.jpg)
![](https://school1.irpinosvita.gov.ua/wp-content/uploads/sites/5/2023/12/405096688_6888048974594887_2584444633536260260_n-1024x1024.jpg)