![](https://school1.irpinosvita.gov.ua/wp-content/uploads/sites/5/2023/12/Без-названия-2.jpg)
Традиційно в нашому закладі освіти проводився тиждень безпеки дорожнього руху, метою якого є профілактика дорожньо-транспортного травматизму за участю дітей та усвідомлення необхідності вироблення навичок дотримання правил поведінки на дорозі.
В рамках тижня класними керівниками були проведені тематичні уроки та бесіди на тему «Правила для пішоходів», «Учасники дорожнього руху та умови безпеки пішоходів», «Безпека дорожнього руху – це життя!» з використанням відеопрезентацій та навчальних мультфільмів.
Учні початкової школи зустрілися з представниками поліції. В цікавій ігровій формі діти повторили вже відомі правила дорожнього руху, значення дорожних знаків.
![](https://school1.irpinosvita.gov.ua/wp-content/uploads/sites/5/2023/12/402853981_6874775219255596_4894945664921476948_n-1024x768.jpg)
![](https://school1.irpinosvita.gov.ua/wp-content/uploads/sites/5/2023/12/402878083_6874773619255756_3017023739626817919_n.jpg)
![](https://school1.irpinosvita.gov.ua/wp-content/uploads/sites/5/2023/12/404331570_6874774915922293_4884962722128246718_n-1024x768.jpg)