![](https://school1.irpinosvita.gov.ua/wp-content/uploads/sites/5/2023/12/404309099_6874750859258032_436752555380441289_n.jpg)
У рамках відзначення Міжнародного Дня толерантності (16 листопада) та з метою формування в учнів загальнолюдських моральних цінностей, розвитку толерантних відносин між учасниками освітнього процесу з 13 по 17 листопада у нашому закладі проходив Тиждень толерантності.
Тиждень був дуже насичений і мав свою тему: день доброти, день взаєморозуміння, день толерантності, день дружби та день взаєморозуміння.
Провели акції : ” Ланцюжок доброти”, ” Квітка толерантності”, ” Будиночок добрих слів” , ” Добрий вчинок”, “Долоньки толерантності”, ” Портрет ввічливої людини”. Діти грали в різноманітні ігри , малювали, спілкувалися на дану тему.
![](https://school1.irpinosvita.gov.ua/wp-content/uploads/sites/5/2023/12/402861826_6874745819258536_7989437594667079699_n-1024x768.jpg)
![](https://school1.irpinosvita.gov.ua/wp-content/uploads/sites/5/2023/12/402865992_6874746229258495_1291690804859159706_n-1024x1024.jpg)
![](https://school1.irpinosvita.gov.ua/wp-content/uploads/sites/5/2023/12/402894549_6874749272591524_7960159362223394576_n-1024x577.jpg)