![](https://school1.irpinosvita.gov.ua/wp-content/uploads/sites/5/2023/12/397615011_304918805715135_6583678527542068705_n.jpg)
З 6 по 10 листопада в закладі освіти проходив тиждень протидії насиллю та булінгу. Протягом тижня проходили заняття, бесіди, ігри, зустрічі з представниками ювенальної превенції на тему:” «Ми за мир. За світ без булінгу та насильства» ,«Кібер-булінг: безпечне віртуальне спілкування», «Профілактика булінгу в учнівському середовищі», метою яких було ознайомити учнів з поняттям, формами та структурою булінгу; виховувати почуття емпатії та переживання до дитини, яка зазнала насильства; розвивати вміння пошуку шляхів виходу зі складної ситуації; формувати навики відповідальної та безпечної поведінки.
![](https://school1.irpinosvita.gov.ua/wp-content/uploads/sites/5/2023/12/398580297_304918592381823_1684211856766811890_n-1024x768.jpg)
![](https://school1.irpinosvita.gov.ua/wp-content/uploads/sites/5/2023/12/397780248_304918159048533_5617802528161921598_n-1024x766.jpg)