![](https://school1.irpinosvita.gov.ua/wp-content/uploads/sites/5/2023/12/399972198_302731942650178_8908590675670789497_n.jpg)
31 жовтня на дітей нашого ліцею чекав казковий захопливий день — День Габруза ! Зранку діти прийшли до закладу освіти в яскравих костюмах, з гарбузиками та іншими осінніми символами. Класні кімнати та тематичну фотозону оформили виробами з гарбузів та інших дарунків природи в осінніх кольорах, зробили чудові аплікації. Уроки стали особливо цікавими, адже вчителі підготували для учнів багато захопливих вправ та завдань на тему гарбуза.
А обов’язковою частиною свята була фотосесія!
День Гарбуза — це чудова нагода дізнатися більше про природу, насолодитися осіннім різнобарв’ям, розвинути творчі здібності, а головне — провести весело та цікаво час разом!
![](https://school1.irpinosvita.gov.ua/wp-content/uploads/sites/5/2023/12/400094545_302732242650148_8694502669863357341_n-1-1024x1024.jpg)
![](https://school1.irpinosvita.gov.ua/wp-content/uploads/sites/5/2023/12/400075163_302731999316839_4573066466824876469_n-1024x461.jpg)
![](https://school1.irpinosvita.gov.ua/wp-content/uploads/sites/5/2023/12/400104303_302732135983492_1962929605406356220_n-1024x1024.jpg)
![](https://school1.irpinosvita.gov.ua/wp-content/uploads/sites/5/2023/12/400045973_302732125983493_2478230714330066693_n-1024x1024.jpg)
![](https://school1.irpinosvita.gov.ua/wp-content/uploads/sites/5/2023/12/400000896_302732249316814_3437611250254065655_n-768x1024.jpg)