![](https://school1.irpinosvita.gov.ua/wp-content/uploads/sites/5/2023/06/изображение_viber_2023-06-16_12-35-27-782.jpg)
Вітаємо незламних випускників-2023!!!!
Сьогодні свій перший документ про освіту отримали учні 9-х класів Ірпінського ліцею №1.
Дорогі наші випускники! Вітаємо з закінченням 9-го класу. Багато хто з вас продовжать навчання в нашому ліцеї. А тим, хто вирішив почати нове, самостійне життя, ми хочемо побажати легкого подолання перешкод на шляху до наміченої мети. Нехай сьогоднішній день буде успішним стартом дорослого життя. Удачі вам, дорогі наші учні!
![](https://school1.irpinosvita.gov.ua/wp-content/uploads/sites/5/2023/06/изображение_viber_2023-06-16_14-30-43-340-1024x768.jpg)
![](https://school1.irpinosvita.gov.ua/wp-content/uploads/sites/5/2023/06/изображение_viber_2023-06-16_12-34-18-387-1024x473.jpg)
![](https://school1.irpinosvita.gov.ua/wp-content/uploads/sites/5/2023/06/353631687_765265388717866_2871060890563020827_n-1024x577.jpg)
![](https://school1.irpinosvita.gov.ua/wp-content/uploads/sites/5/2023/06/354231867_765265462051192_7572201246625858028_n-1024x576.jpg)