4 червня – День вшанування пам’яті дітей, які загинули внаслідок збройної агресії російської федерації проти України

Безглузда несправедлива війна позбавила життя невинних дітей, які росли, мріяли, яких чекало майбутнє…. І це майбутнє забрали нелюди…

З першого дня повномасштабного вторгнення армії росїї на територію України внаслідок збройної агресії ворога загинуло 484 українські дитини. І це один із найстрашніших підрахунків, який може вести держава.

У березні 2022 року ми дізналися про страшну звістку – загибель діток нашої громади.

Під час евакуації на “Романівському мосту” трагічно загинула учениця 4 класу Ірпінського ліцею “Лінгвіст” Аліса Перебийніс. Дівчинка намагалася врятуватися разом з мамою та старшим братиком Микитою. На жаль, від рук окупантів загинули усі.

Ігор Денчик учень 9 класу Михайлівсько-Рубежівського ліцею разом із своєю родиною попав під обстріл ворогів у Ворзелі.

Іван Меть, який разом з мамою загинув у перші дні війни неподалік свого будинку і були захоронені у сквері МАМА.

Маленька 3-х річна дівчинка за життя якої до останнього боролися медики в Ірпінській лікарні.

Щоденно ворог продовжує скоювати воєнні злочини, забирати життя невинних дітей та приносить горе та страждання в українські родини.

У День пам’яті згадаймо хвилиною мовчання кожного маленького українця, життя якого обірвала війна.

Висловлюємо щирі співчуття рідним та близьким загиблих.

Не пробачимо ніколи рашистам обірвані дитячі долі!