![](https://school1.irpinosvita.gov.ua/wp-content/uploads/sites/5/2023/04/images.jpg)
26 квітня 2023 року відзначаються 37-і роковини аварії на Чорнобильській АЕС, яка стала найбільшою в історії катастрофою в ядерній енергетиці. Аварія забрала життя тисяч людей і завдала непоправної шкоди екології Європи. З того часу в цю дату в Україні щороку вшановують усіх людей, хто загинув чи постраждав від цієї катастрофи, а також шанують ліквідаторів наслідків аварії. В закладі освіти пройшли заходи присвячені Дню пам’яті жертв Чорнобильської катастрофи: відвідали міську бібліотеку, прослухали тематичні уроки , класні керівники провели хвилинки спілкування.
![](https://school1.irpinosvita.gov.ua/wp-content/uploads/sites/5/2023/04/изображение_viber_2023-04-26_08-53-54-107-1024x768.jpg)
![](https://school1.irpinosvita.gov.ua/wp-content/uploads/sites/5/2023/04/изображение_viber_2023-04-26_16-16-06-410-768x1024.jpg)
![](https://school1.irpinosvita.gov.ua/wp-content/uploads/sites/5/2023/04/изображение_viber_2023-04-26_11-45-01-045-1024x768.jpg)
![](https://school1.irpinosvita.gov.ua/wp-content/uploads/sites/5/2023/04/изображение_viber_2023-04-26_17-09-38-199-1024x768.jpg)
![](https://school1.irpinosvita.gov.ua/wp-content/uploads/sites/5/2023/04/изображение_viber_2023-04-26_13-10-12-465-1024x766.jpg)
![](https://school1.irpinosvita.gov.ua/wp-content/uploads/sites/5/2023/04/изображение_viber_2023-04-26_13-10-12-564-1024x766.jpg)
![](https://school1.irpinosvita.gov.ua/wp-content/uploads/sites/5/2023/04/изображение_viber_2023-04-26_13-10-12-624-1024x766.jpg)