З метою формування в учнівської молоді ціннісного ставлення до природи, розуміння гармонійного співіснування людини і природи, бажання оберігати і примножувати природні багатства рідного краю у закладі освіти пройшов тиждень екологічного виховання. На протязі тижня для учнів були проведені виховні години, тематичні уроки. Діти залюбки працювали над екологічними проєктами та прийняли участь в показі мод ” Еко – мода”.
![](https://school1.irpinosvita.gov.ua/wp-content/uploads/sites/5/2023/04/изображение_viber_2023-04-28_21-20-53-619-1024x1024.jpg)
![](https://school1.irpinosvita.gov.ua/wp-content/uploads/sites/5/2023/04/изображение_viber_2023-04-21_14-21-29-895-1024x1024.jpg)
![](https://school1.irpinosvita.gov.ua/wp-content/uploads/sites/5/2023/04/изображение_viber_2023-04-27_14-54-18-133-1024x766.jpg)
![](https://school1.irpinosvita.gov.ua/wp-content/uploads/sites/5/2023/04/изображение_viber_2023-04-27_14-54-40-124-769x1024.jpg)
![](https://school1.irpinosvita.gov.ua/wp-content/uploads/sites/5/2023/04/изображение_viber_2023-04-28_14-26-28-003-1024x1024.jpg)
![](https://school1.irpinosvita.gov.ua/wp-content/uploads/sites/5/2023/04/изображение_viber_2023-04-28_18-37-01-567-1024x1024.jpg)
![](https://school1.irpinosvita.gov.ua/wp-content/uploads/sites/5/2023/04/изображение_viber_2023-04-28_14-02-40-561-1-1024x473.jpg)