![](https://school1.irpinosvita.gov.ua/wp-content/uploads/sites/5/2023/02/День-безпечного-інтернету-1-2000x1125-1.jpg)
Якщо раніше треба було говорити з дітьми про їх безпеку поза домом тощо, то вже давно має сенс застерігати їх від негараздів під час перебування в інтернеті.
Інформаційна безпека стосується захисту життєво важливих інтересів людини (і більш глобально – суспільства, держави). Неправдива, неповна, невчасна інформація може нанести шкоду. Особливо вразливі у цьому контексті діти. Вони можуть не знати, яку інформацію можна викладати в мережу, а яку не варто. Інколи школярі не можуть правильно зреагувати на матеріали з мережі з різних причин. Робота у цьому напрямку для вчителів та батьків дуже важлива. Безконтрольний доступ до інтернету може мати негативні наслідки для дитини.
В закладі освіти пройшов тиждень безпечного інтернету. Вчителі, адміністрація, класні керівники та учні провели низку заходів спрямованих на отримання та поглиблення знань про безпеку в інтернет просторі.
![](https://school1.irpinosvita.gov.ua/wp-content/uploads/sites/5/2023/02/изображение_viber_2023-02-07_14-16-33-103-576x1024.jpg)
![](https://school1.irpinosvita.gov.ua/wp-content/uploads/sites/5/2023/02/изображение_viber_2023-02-09_12-41-35-721-1024x1024.jpg)
![](https://school1.irpinosvita.gov.ua/wp-content/uploads/sites/5/2023/02/изображение_viber_2023-02-08_18-52-35-082-769x1024.jpg)