365 ДНІВ. ЧИ БАГАТО ЦЕ? ДЛЯ ЗВИЧАЙНОЇ ЛЮДИНИ, МАБУТЬ, НІ. ДЛЯ УКРАЇНЦЯ – ЦІЛЕ ЖИТТЯ.
24 лютого – це не просто дата. Для українців це день, коли з неба почали падати ракети, а мирними містами почали їздити російські танки, які несуть руйнування та смерть. Сьогодні рівно рік, як в Україні почалась повномасштабна війна. Мільйони українців, рятуючи життя, покинули свої домівки – міста, які перетворились на руїни, як Маріуполь, чи стоять з незагоєними ранами, як Харків.За цей рік ми пережили багато болю, тривоги і втрат. Наші мужні чоловіки та відважні жінки пішли на фронт, щоб боронити нашу землю та небо від російських загарбників. Ми об’єднались, вистояли та показали всьому світу приклад єдності та сили, які є в українського народу.Не зважаючи на те, що всі навчальні заклади громади на онлайн-навчанні, учні та учениці ліцею хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих, говорили про свої надії та сподівання . І ми віримо, що ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА!!!! По іншому бути не може!
![](https://school1.irpinosvita.gov.ua/wp-content/uploads/sites/5/2023/02/изображение_viber_2023-02-24_13-39-54-349-1024x1024.jpg)
![](https://school1.irpinosvita.gov.ua/wp-content/uploads/sites/5/2023/02/изображение_viber_2023-02-24_09-01-11-223-1024x768.jpg)
![](https://school1.irpinosvita.gov.ua/wp-content/uploads/sites/5/2023/02/изображение_viber_2023-02-24_09-13-15-767-1024x843.jpg)
![](https://school1.irpinosvita.gov.ua/wp-content/uploads/sites/5/2023/02/изображение_viber_2023-02-24_12-43-31-119-1024x766.jpg)