26 грудня 2022 року завдяки спільним діям Фундації Олени Зеленської, Міністерства освіти і науки України, Київської обласної державної адміністрації та Департаменту освіти КОДА семеро учнів ЗЗСО Ірпінської громади отримали ноутбуки. Метою проекту є задовольнити потреби сімей із дітьми в Україні, які є одними з найбільш вразливих до наслідків війни. Насамперед підтримали тих, хто найбільше потребує допомоги – діти-сироти, напівсироти, діти з багатодітних та малозабезпечених сімей, діти з родин, які втратили житло та батьки яких загинули під час бойових дій у 2022 році.Щиро дякуємо за підтримку та допомогу у такий складний для усіх час. Сучасні технічні засоби стануть у нагоді для навчання та приємним подарунком до новорічних свят.