![](https://school1.irpinosvita.gov.ua/wp-content/uploads/sites/5/2022/10/изображение_viber_2022-10-04_13-57-35-283.jpg)
4 жовтня 2022 року наш навчальний заклад вже традиційно долучився до проведення Всеукраїнського уроку доброти про гуманне ставлення до тварин, присвяченого Всесвітньому дню захисту тварин. Класні керівники разом з учнями провели виховні години щодо доброзичливого ставлення до тварин: переглянули фільми, створили колажі “Мій улюбленець” та провели цікаві бесіди.Бажаємо, щоб в Україні, та й в цілому світі, не було безхатніх тварин та жорстоких людей. Цінуйте ту ласку та тепло, яку дають нам друзі наші менші.
![](https://school1.irpinosvita.gov.ua/wp-content/uploads/sites/5/2022/10/изображение_viber_2022-10-04_12-09-38-002-1024x766.jpg)
![](https://school1.irpinosvita.gov.ua/wp-content/uploads/sites/5/2022/10/изображение_viber_2022-10-04_14-06-32-747-1024x768.jpg)
![](https://school1.irpinosvita.gov.ua/wp-content/uploads/sites/5/2022/10/изображение_viber_2022-10-04_13-57-36-195-768x1024.jpg)