![](https://school1.irpinosvita.gov.ua/wp-content/uploads/sites/5/2022/09/2022_09_29_babyn_yar.png)
29 вересня 1941 року. Один з найтрагічніших днів зовсім не бідного на трагедії XX століття: дві світові війни, розгул фашизму, сталінський терор, Хіросіма, Чорнобиль, голод, погроми, різанина, геноцид і Бабин Яр в Києві. Величезна і страшна братська могила. Протягом 1941-1943 років в ярах Бабиного Яру було розстріляно 100 тисяч людей, серед них – 70 тисяч євреїв. Жертвами розстрілів ставали також військовополонені, цивільні громадяни, підпільники та учасники партизанських загонів. Нікого не жалкувала жорстока рука нацистського окупанта.29 вересня 2022 року в нашому навчальному закладі вшановували пам’ять про усіх загиблих у Бабиному Яру. Для учнів старшої та середньої ланки були проведені тематичні виховні години, уроки історії, а також виставка літератури в шкільній бібліотеці. Ніхто не залишається байдужим до трагічних сторінок нашої історії. Ми пам’ятаємо та розповідаємо прийдешнім поколінням про ці події, аби вони ніколи не повторилися!
![](https://school1.irpinosvita.gov.ua/wp-content/uploads/sites/5/2022/09/изображение_viber_2022-09-29_12-52-52-462-1024x766.jpg)
![](https://school1.irpinosvita.gov.ua/wp-content/uploads/sites/5/2022/09/изображение_viber_2022-09-29_15-20-17-203-1024x768.jpg)
![](https://school1.irpinosvita.gov.ua/wp-content/uploads/sites/5/2022/09/изображение_viber_2022-09-29_11-55-16-850-1024x654.jpg)
![](https://school1.irpinosvita.gov.ua/wp-content/uploads/sites/5/2022/09/изображение_viber_2022-09-29_11-01-12-824-769x1024.jpg)