День Святого Валентина (день Валентина) — це день закоханих, який відзначають 14 лютого. Своїм виникненням свято завдячує святому Валентину, християнському священнику, що жив за часів імператора Клавдія II (III ст. від Різдва Христового). За легендою імператор Клавдій нібито видав едикт, за яким воїнам заборонялося одружуватися. Але Валентин не міг спостерігати біль закоханих, що не можуть бути разом, та попри наказ таємно вінчав пари. Його заарештували, а згодом стратили саме 14 лютого.

Свято набуло популярності у XVI столітті. Перші відкритки з днем Валентина створив за повір’ям герцог Орлеанський Шарль, що нібито відсилав своїй дружині любовні вірші з в’язниці: так з’явилась перша «валентинка». Валентин також вважається покровителем людей, що страждають на неврологічні захворювання.

День Святого Валентина — це свято справжньої любові, яка здолає усі перешкоди, та об’єднає долі закоханих. Валентинку або подарунок можна подарувати не тільки своїй другій половинці. Так приємно побути Валентином для когось близького, ба навіть незнайомого, та подарувати приємний настрій з щирими побажаннями справжньої любові. Можна привітати колег, рідних, друзів, дітей-сиріт з притулку, адже вкрай важливо, щоб любові стало більше у нашому жорсткому світі.

Розтопіть байдужість та сірість, нехай справжня пригода та щира емоція увірвуться у звичайний побут. День закоханих — чудова нагода зробити приємне тим, хто вам небайдужий.

В закладі освіти пройшла акція “Подаруй валентинку другові”

Рекомендовані новини