![](https://school1.irpinosvita.gov.ua/wp-content/uploads/sites/5/2022/02/зображення_viber_2022-02-07_17-14-48-956.jpg)
Учні 1-11 класів нашого закладу освіти продовжують навчатися у дистанційному режимі. Відповідне рішення прийняли на міській комісії з питань ТЕБ та НС.
Бережіть себе, не хворійте, пийте чай з лимоном і до навчання!
![](https://school1.irpinosvita.gov.ua/wp-content/uploads/sites/5/2022/02/зображення_viber_2022-02-07_14-33-03-564-1024x619.jpg)
![](https://school1.irpinosvita.gov.ua/wp-content/uploads/sites/5/2022/02/зображення_viber_2022-02-07_14-36-10-235.jpg)
![](https://school1.irpinosvita.gov.ua/wp-content/uploads/sites/5/2022/02/зображення_viber_2022-02-07_11-37-12-946-1024x768.jpg)
Учні 1-11 класів нашого закладу освіти продовжують навчатися у дистанційному режимі. Відповідне рішення прийняли на міській комісії з питань ТЕБ та НС.
Бережіть себе, не хворійте, пийте чай з лимоном і до навчання!