![](https://school1.irpinosvita.gov.ua/wp-content/uploads/sites/5/2022/01/b777d4ff91a9a87d3957a7696e8cc15b2.jpg)
Учні 11-А класу переглянули художній фільм «Кіборги. Герої не вмирають» — української повнометражної кінострічки про оборону Донецького аеропорту під час війни на Донбасі.
Стрічка присвячена одній із найбільш героїчних сторінок нашої війни за Незалежність – обороні Донецького аеропорту.
“Те, що ми маємо можливість кожного ранку просинатися, бачити своїх дітей, пити свою каву, обіймати своїх батьків, це все завдяки вам (українські захисники ). Бережи вас Всевишній”.
![](https://school1.irpinosvita.gov.ua/wp-content/uploads/sites/5/2022/01/зображення_viber_2022-01-14_15-04-55-158-768x1024.jpg)
![](https://school1.irpinosvita.gov.ua/wp-content/uploads/sites/5/2022/01/зображення_viber_2022-01-14_15-05-03-533-768x1024.jpg)