Щороку 11 січня відзначають Міжнародний день «дякую» (International Thank You Day). Ініціаторами цього доброго та світлого свята є такі найбільші міжнародні організації – ЮНЕСКО та ООН. Природно, що основною метою створення Дня «дякую» є боротьба з невіглаством та грубим ставленням. Вперше його святкували 1994 року.
Погодьтеся, що слово «дякую» – це найпростіший вислів подяки. Вперше воно було зафіксовано у словнику-розмовнику, виданому в Парижі в 1586 році.
На превеликий жаль, ми часто забуваємо дякувати оточуючим, тримаючи свою подяку в собі. Не треба цього робити! Просте слово «дякую» напевно підніме настрій людині, яка зробила чи сказала Вам щось приємне. До речі, діти починають усвідомлено дякувати з шести років.

Учні 1-К класу сьогодні дякують за день, дякують за сонце, за все, що мають, дякують усім!