![](https://school1.irpinosvita.gov.ua/wp-content/uploads/sites/5/2022/01/зображення_viber_2021-12-29_13-36-23-098.jpg)
У створенні святкового настрою найкраще допомагає новорічна атрибутика 🎉Декорування класної кімнати — добра традиція, яка побутує в нашій школі. Завдяки вмінню, старанності та фантазії учнів та класних керівників класні кабінети перетворилися на казкові та новорічні💫🎄🎆✨
У конкурсі-огляді “Найкраща новорічна класна кімната” за тематикою ” В гостях у Сінті Лу” стали переможцями: 4-В клас – класний керівник Маліноська Д,Р., 5-А клас – класний керівник Зимовська К.А., 9-А клас – Батуркіна Ю.Ю. ВІТАЄМО!