Наш заклад освіти долучився до благодійної акції по збору кришечок!

Сьогодні день почався з установки контейнерів для роздільного збирання кришечок і пластикових пляшок.

Діти та вчителі підтримали рух по збору кришечок «Кришечки збери – життя вбережи», тому й було встановлено у школі великий склопластиковий контейнер для ПЕТ пляшечок, що стоятиме біля школи та три картонні бокси для збору кришечок.

Вважаємо заклад освіти ідеальним майданчиком для впровадження екологічної освіти, але за умови, що вона буде якісною і безпосередньо пов’язаною із повсякденним життям та розумінням того, як кожна людина може змінити екологічну ситуацію у своїй країні та у світі.

Формуючи правильні звички у дітей та молоді, вдасться уникнути проблем у майбутньому, а також через дітей залучити до цього процесу їх батьків, родичів та друзів.

Разом…маленькими кроками… до ВЕЛИКОЇ МЕТИ!!!