Хтось творить красу словом, хтось – звуком, а хтось – кольорами. Радість, яку дають нам картини – це радість участі разом з художником в тому процесі пізнання світу, який ми називаємо  мистецтвом.

Щорічно у другу неділю жовтня в Україні відзначається День художника. Напередодні цього дня, в нашій школі,вчителем 3-Г класу та з капітаном поліції Коваль Олесею, інспектором сектору Ювінальної превенції Бучанського районного управління поліції, було організовано творчу майстерню. На урок до дітей була запрошена Коваль Олеся, яка з дитинства майстерно володіє пензлем та допомогла дітям створити пензлем свою власну мрію.  Олеся розкрила секрети, які допомогли дітям зробити їхні малюнки якомога кращими і яскравішими. Дякуємо пані Олесі за таку чудову зустріч.