В житті кожної дитини відбувається важлива подія – нова сходинка життєвого шляху підростаючої людини, і від того, як вона буде пройдена, залежить успішність майбутнього навчання.

Важливою умовою готовності дитини до школи є реальна мотивація до навчання, оцінка власних можливостей, самого себе.

Портфоліо – це збірка досягнень школяра за період навчання в початковій школі, яка має показати динаміку розвитку дитини, її успіхи та досягнення, її індивідуальність.

Любий друже 1 класу! Перед тобою перша сторінка твого портфоліо – доброго помічника, який чотири роки буде зберігати всі твої досягнення, творчі проекти, власні думки.Поділись із ним усім  найкращим, що є у тобі.  Бажаю тобі разом із портфоліо досягти найкращих результатів на всіх сходинках твого життя.Щасливої дороги до  Країни знань!