15.09.2021 року в закладі освіти відбулась зустріч з капітаном поліції Коваль Олесею, інспектором сектору Ювінальної превенції Бучанського районного управління поліції.

Головною метою бесіди було попередження протиправних дій з боку учнів та застереження їх від небезпеки. Працівник поліції поспілкувався з учнями про види правопорушень, які часто трапляються в освітньому середовищі та на вулиці, ознайомив з правилами безпечного поводження в Інтернеті та звернув увагу на види відповідальності учнів та їх батьків за скоєні правопорушення. Особливу увагу приділили темі булінгу в сучасному суспільстві.

Приємним було те, що зустріч пройшла у формі діалогу, учні отримали безліч корисної інформації та погодились з тим, що безпека кожного залежить від них самих.

Крім того, поліцейський окремо поспілкувався з дітьми, які систематично порушують шкільну дисципліну.

Поліцейський не оминув і питання шкідливого впливу на молодий організм куріння, алкогольних і енергетичних напоїв.

Після бесіди учні пообіцяли зробити належні висновки і переглянути своє ставлення до навчання.