Стартував освітній партнерський проєкт «Поліцейський – учасник освітнього процесу». 03 вересня 2021 року в закладі освіти відбулося перше засідання, на якому обговорювали спільний план роботи на навчальний рік, дії поліції та адмінітсрації закладу освіти в цьому проєкті.

«Цей проєкт – реалізація рішення Президента України В. Зеленського звернути увагу місцевої влади, силових відомств на проблеми дітей. Завдання проєкту: спільно сформувати модель взаємодії поліцейського ювенальної служби, дітей, педагогів і батьків за результатами впровадження пілотного проєкту в Київській області. Маємо дати відповідь на запитання: як будуть працювати ювенальні поліцейські в закладах освіти – із тим, щоб дитинство, підлітковий період, рання юність були щасливими й безпечними».

Поліціанти будуть розповідати учням про різні життєві ситуації, пропонувати оптимальні способи їх вирішення, спілкування про кібербезпеку і багато корисного та пізнавального.

Проєкт допоможе громаді створити атмосферу довіри до представників органів ювенальної превенції, забезпечити взаємну підтримку всіх учасників освітнього процесу, успішно здійснювати профілактику деструктивної поведінки дітей і підлітків тощо. Упровадження проєкту тільки розпочинається. Попереду нові зустрічі, здобутки, уроки, які фахівці органів ювенільної превенції будуть брати із самого життя!!!