27 серпня 2021 року в закладі освіти відбулося засідання педагогічної ради, на якому підводилися підсумки минулого навчального року та були поставлені завдання на 2021/2022 н.р. Початок навчального року, актуальні питання діяльності закладу в умовах реформування освіти відповідно до вимог часу. Педрада проходила у формі «Поділу думками». Одностайно педагоги школи дійшли висновку-необхідно створювати умови, в яких працює розум, душа, співпраця, природна зацікавленість дитини до оточуючого. Вагомим чинником формування життєвої компетентності є діяльність учіння. І тільки в тісній співпраці вчителів та батьків можна добитися суттєвих результатів! Трикутник – вчитель – дитина – батьки – символічна емблема школи- родини, то й працюємо в цьому ж напрямку.

Директор закладу освіти Олена Дмитрівна Ілляшенко привітала новопризначених вчителів, побажала їм конструктивної роботи, невичерпних сил та успіхів у всіх починаннях.