Пам’ятаєте свій перший малюнок? А відчуття радості від того, що своїми руками ви створюєте щось нове? Дитяча творчість — це спосіб втілити свої емоції у щось реальне та насолодитися результатом. Саме тому творчий розвиток дітей не менш важливий за письмо, математику та читання.

Перші дитячі спроби малювати зовсім не пов’язані з бажанням створити художній шедевр. Все набагато простіше. Якщо провести олівцем, фломастером чи ручкою лінію, вони залишать за собою слід. Для малюків це справжнє відкриття, яке спонукає до наступних експериментів: змішування кольорів, форм, матеріалів і текстур. Ось такі відкриття роблять учні закладу освіти на гуртку малювання.

Уроки малювання для дітей на гуртку — не лише розвага, а й можливість для психологічного розвитку. Адже творчість — досконалий спосіб розвивати інтелект, увагу та пам’ять. Ці навички є базою, яка в майбутньому ще не раз знадобиться під час навчання чи роботи.