Сьогодні, 9 березня, уся Україна святкує 207 років від дня народження великого культового поета, національного генія, батька українства Тараса Григоровича Шевченка.

Життя мислителя є прикладом свідомого вибору людини, яка обрала нелегку, сповнену випробувань й боротьби дорогу служіння рідному народові!

Тарас Шевченко став знаковою постаттю не лише української, а й світової літератури. Його твори перекладено понад 100 мовами світу! Сьогодні Шевченкове слово звучало й у стінах закладу освіти. Тарас Шевченко є і класиком, і сучасником, тому і сучасний урок-мікс для учнів 2-В класів (вчитель Конаровська Г.П.) супроводжувався цікавою презентацією найактуальніших хронік з життя та творчості Кобзаря, музичним антрактом з пісень Скрябіна та Оксани Мухи на слова Шевченка, виразним читанням напам’ять улюблених поезій поета та вернісажем учнівських малюнків до них. Тож нехай Шевченкове слово й надалі єднає всіх українців задля щасливого мирного держави!