Мудрий філософ Сократ сказав, що кожна дитина – це Сонце, яке дарує тепло  і світло.

До країни добрих вчинків – Планети світла і добра завітали учні 1-В та 2-Г класів.

Боги  вирішили  створити світ. Вони створили  зорі, Місяць, Сонце, моря, гори,  квіти. Потім  вони створили людину. І нарешті вони створили Добро. Задумались Боги, куди сховати Добро, щоб людина не  знайшла  його відразу. “Давайте сховаємо на найвищій  гірській вершині”,- сказав один. «Давайте сховаємо його на зворотній стороні Місяця”, – сказав інший. “Ми сховаємо його в серці  людини. Вона  буде  шукати  Добро  по всьому  Всесвіті, не підозрюючи, що носить  в собі”, – запропонував наступний.

Діти побували на різних планетах, подорожували, вирішуючи ріщні завдання. Олена Геннадіївна – практичний психолог закладу освіти сказала: “Намагайтеся жити у мирі та злагоді з оточуючим світом, з навколишніми.  Робіть добро не за дякую, а від щирого серця. В народі говорять: « Хто людям добра бажає, той і собі має».

Планета Світла і Добра чекає на кожного з вас. А перепусткою нехай стануть доброзичливість, повага до оточуючих, любов, щирість, світлість душ, справедливість, щедрість.

Нехай постійно живе у ваших душах прагнення зробити щось світле й радісне. Перемагайте зло лише добром.

З добром та любов’ю йдіть назустріч один одному. Бо ніхто й ніколи не заборонить нам творити добро.