Свято в житті — це як бантик на подарунковій коробці. Щоб дізнатися, що там всередині його варто розв’язати, особливо коли мова йде про Новий рік. Але ми обговоримо скоріше те, як все це підготувати, як прикрасити будинок до свята і зробити новорічну композицію своїми руками.

8 грудня 2020 року в приміщенні ІЦПО відбулося відкриття міського етапу Всеукраїнської виставки – конкурсу дитячих робіт «Новорічна композиція». Учасниками виставки – конкурсу стали учні закладів загальної середньої та позашкільної освіти. Наша робота представлена в номінації новорічна композиція. Створили цю красу керівник Чернятинська Олена Дмитрівна та учениця 8-А класу Писанка Єлизавета.

Розмаїттю дитячої фантазії немає меж. Наша робота буде направлена до ЦТДЮК для участі в ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнської виставки у м. Біла Церква.