ШАНОВНІ БАТЬКИ!

ПАМ’ЯТАЙТЕ, ЩО ЛІТНІ КАНІКУЛИ ДЛЯ ДІТЕЙ – ЦЕ МОЖЛИВІСТЬ НАБРАТИСЯ СВІЖИХ СИЛ, ОЗДОРОВИТИСЯ, ЗАКРІПИТИ НАБУТІ У ШКОЛІ ЗНАННЯ І ВИКОРИСТОВУВАТИ ЇХ У ДОМАШНІХ УМОВАХ.

ПСИХОЛОГИ РЕКОМЕНДУЮТЬ ДОТРИМУВАТИСЯ ТАКИХ ОСНОВНИХ МОМЕНТІВ НА КАНІКУЛАХ:

• Організуйте для вашої дитини правильний розпорядок дня (режим), дотримуйтеся його щодня;
  • Організуйте дитині щоденний активний відпочинок на свіжому повітрі;
  • Організуйте щоденну навчальну годину, оберіть постійний час і повторюйте навчальний матеріал;
  • Постійно говоріть із дитиною та слухайте її;
  • Спостерігайте за поведінкою дитини, якщо у неї виникають труднощі, допомагайте їх розв’язувати, підтримуйте;
  • Заведіть влітку окремий зошит «Мої враження» і допомагайте дитині щоденно записувати 2-3 речення про сьогоднішній день;
  • Регулюйте час проведення за гаджетами;
  • Поважайте дитину як особистість.

Не забувайте: дитину не можна карати за невміння, а терпляче вчити, підказувати, радити, допомагати, підтримувати.

Керуйтесь у спілкуванні з дитиною правилом: найдієвіший засіб виховання – особистий приклад.

Дбайте про всебічний розвиток своєї дитини.

Вмійте ставити себе на місце дитини.

Пам’ятайте: праця, зокрема навчальна, не приносить шкоди вихованню дитини, а бездіяльність – перший ворог.