Шановні батьки!!!

У звязку  з проголошеним карантином, інформуємо Вас про наступне.

1. Педагоги нашого закладу підготували для ваших дітей – наших учнів завдання, які забезпечать виконання навчальних програм на весь час карантину. Інформацію кожен отримає від класного керівника.
  2. До усіх завдань є коментар, який має допомогти дітям у їх виконанні.
  3. Головні помічники для дітей – підручники, у яких викладено матеріал з урахуванням вимог навчальних програм Міністерства освіти України та освітньої підготовки кожної дитини відповідно до класу і віку.
  4. Там, де це доречно, педагоги вклали до завдань презентації та відео – уроки.
  5. Крім того, за бажанням, багато допоміжного матеріалу можна знайти на освітніх сайтах.
  6. Повідомляємо Телеканал «Київ» під час карантину транслюватиме відеоуроки з 12 шкільних предметів. Відеоуроки будуть виходити по буднях о 9:30, 11:30 та 13:30. Відеоуроки також будуть доступні наYouTube-сторінці каналу.
  7. По всіх питаннях, які можуть виникнути у Вас або Ваших дітей, можна звернутись безпосередньо до педагога або до класного керівника через Viber. Ваше запитання буде переадресоване педагогу і Ви обов’язково отримаєте відповідь і підтримку.

А тепер НАЙГОЛОВНІШЕ – це здоровя дітей!!!!

• нагадуйте дітям частіше про неухильне виконання профілактичних заходів щодо попередження поширення коронавірусу;
  • обмежте спілкування дітей з великими групами людей (дітей);
  • обмежте пересування дітей на вулиці, в транспорті;
  • уважно стежте за офіційною інформацією з МОЗ України і діліться нею з дітьми.

Віримо, що нам вдасться у найшвидший час подолати

цю надзвичайно складну ситуацію

і наша школа  знову лунатиме веселими дитячими голосами!

Будьте здорові !!!