Шкільні роки – чудові. Такі вони неповторні і незабутні. Перший підручник і перший урок. Перше прочитане слово і написана буква.

Сьогодні ми згадуємо миті нашого з вами шкільного життя. Це день НАШОЇ ЗУСТРІЧІ. Ось перша шкільна лінійка. Перша вчителька і пахне свіжою фарбою парта.

Дівча з величезними білими бантами, її портфель ти будеш нести по дорозі зі школи додому через кілька років. А смачніше булочок зі шкільного буфету не буде нічого ніколи в житті. Тому що це – смак дитинства. Останній шкільний дзвінок і вальс на випускному вечорі залишилися в пам’яті назавжди.

Школа для нас сьогодні, це зустріч з юністю, з дитинством. Тут ми сміялися і плакали, сварилися і мирилися, пустували на уроках, тут дорослішали. Пройшли роки і ми знову разом. Кожен знайшов свій шлях у житті. Але, як і раніше, нас об’єднують добрі спогади про шкільні роки. Вітаємо ВАС! Бажаємо нам нових зустрічей. І нехай неодмінно збудуться всі мрії і надії!